Dzisiaj- 19 października 2014 roku, podczas uroczystej Mszy świętej o godzinie 10.00, przedstawiciele rodzin z naszej Parafii wnieśli do świątyni relikwie krwi świętego Jana Pawła II. Do końca dnia można oddawać cześć relikwiom, które stoją tuż przy ołtarzu, na specjalnie przygotowanym podwyższeniu w towarzystwie obrazu świętego Jana Pawła II.  Następna tego typu okazja będzie w dniu 22 października, jest to dzień liturgicznego wspomnienia Papieża. Po uroczystej Mszy św. wieczornej, relikwie zostaną umieszczone na stałe w kaplicy, w specjalnie przygotowanym miejscu.


 

Fotorelację z uroczystości przygotował fotograf parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie – Łukasz Kłosiński

LUKASZLOGOBW

© 2014 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie
Stronę przygotował LukaszKlosinski.com