Ruszaja-zapisy-na-Swiatowe-Dni-Mlodziezy-2

Ruszaja-zapisy-na-Swiatowe-Dni-Mlodziezy-2Wczoraj rozpoczęła się rejestracja pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Jako pierwszy zapisał się papież Franciszek. Ale mieszkańcy Archidiecezji Warszawskiej muszą jeszcze jakiś czas poczekać, by móc się zapisać.


Wszystko dlatego, że procedura rejestracji grup z Polski różni się od rejestracji grup zagranicznych. Wszystko będzie odbywało się przez pośrednictwo diecezjalnych centrów Światowych Dni Młodzieży, których zadaniem jest zarejestrowanie tzw. Makrogrup. Makrogrupa Archidiecezji Warszawskiej powinna zostać zarejestrowana jeszcze w tym tygodniu. Wtedy też wyjaśnimy, w jaki sposób można zarejestrować się, by móc uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie i spotkać się z papieżem Franciszkiem.

© 2014 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie
Stronę przygotował LukaszKlosinski.com