Dzisiejszy dzień był dniem liturgicznego wspomnienia Świętego Papieża- Jana Pawła II. O godzinie 18 uczestniczyliśmy we Mszy świętej, po której relikwie św. Jana Pawła II zostały przeniesione na stałe do kaplicy. Przed umieszczeniem relikwii w specjalnie przygotowanym miejscu, każdy wierny mógł podejść i ucałować to naczynie kultu religijnego. Zapraszamy do obejrzenia fotografii uwieczniających to wyjątkowe wydarzenie w naszej parafii.


Fotorelację z uroczystości przygotował fotograf parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie – Łukasz Kłosiński

Przesniesienie-1 Przesniesienie-2 Przesniesienie-3 Przesniesienie-4 Przesniesienie-5 Przesniesienie-6 Przesniesienie-7 Przesniesienie-8 Przesniesienie-9 Przesniesienie-10 Przesniesienie-11 Przesniesienie-12 Przesniesienie-13 Przesniesienie-14 LUKASZLOGOBW

© 2014 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie
Stronę przygotował LukaszKlosinski.com