II NIEDZIELA ZWYKŁA
14 STYCZNIA 2018

• W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
    – w środę – św. Antoniego, opata
    – w piątek  – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • W czwartek rozpoczyna się Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan, który zakończy święto Nawrócenia św. Pawła w dniu 25 stycznia. Błagajmy w żarliwych modlitwach naszego Pana, by udzielił nam wszystkim darów jedności i pokoju, których sami nie jesteśmy  w stanie osiągnąć.
  • Dziękujemy za miłe przyjęcia kolędowe w ubiegłym tygodniu i za złożone ofiary. Z uwagi na rozpoczynające się od poniedziałku , 15 stycznia ferie szkolne, dlatego też kolęda wznowiona zostanie dopiero po ich zakończeniu,  tzn. od 29 stycznia.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W kiosku parafialnym można zaopatrzyć się w książki oraz bieżące tygodniki religijne (także adresowane do dzieci)
  • Są jeszcze wolne intencje mszalne w styczniu i lutym, oraz terminy Mszy św. gregoriańskich. Informacje  w zakrystii lub kancelarii.