1. W czasie Triduum Paschalnego odbyły się transmisje on-line liturgii z naszego kościoła na kanale YT naszej parafii. Nagrania są dostępne do obejrzenia:
  2. Transmisja Mszy Wieczerzy Pańskiej dostępna TUTAJ
  3. Transmisja Liturgii Męki Pańskiej dostępna TUTAJ
  4. Transmisja Wigilii Paschalnej dostępna TUTAJ
  5. Transmisja Mszy św. w Wielkanoc z godz. 8.00 dostępna TUTAJ.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarą wpłacaną na konto parafialne sprawiają, że możemy w tym trudnym czasie właściwie funkcjonować. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.
Nr konta parafialnego: 94 8009 1033 0017 9227 2003 0001 z dopiskiem: „Darowizna na cele kultu religijnego”

Czternasta niedziela zwykła
5 lipca 2020

1. W miesiącach wakacyjnych – w lipcu i sierpniu:
  2. – zmienia się układ Mszy św. niedzielnych. Będą one odprawiane o godz.: 8.00, 10.00, 11.30 (chrzty) i 19.00. W dni powszednie nie ma zmian.

– kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po wieczornej Mszy zapraszamy do wspólnego różańca.
  1. W tym tygodniu obchodzić będziemy w liturgii:
  2. – w poniedziałek, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

– w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

– w sobotę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

1. W piątek zapraszamy na otwarte spotkanie biblijne – początek o godz. 19.30 (salka)
  1. Zachęcamy wszystkich chłopców, którzy w tym roku przystępują do Pierwszej Komunii Świętej (a także starszych) do dołączenia do służby liturgicznej.
    Jednocześnie kierujemy zaproszenie dla dziewcząt i chłopców do Oazy Dzieci Bożych i scholi dziecięcej. Zapisać można się (po akceptacji rodziców) w zakrystii lub kancelarii.
  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarą składaną indywidualnie, do skarbonki lub wpłacaną na konto parafialne sprawiają, że możemy w tym trudnym czasie właściwie funkcjonować. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Numer ten podany jest na stronie internetowej, oraz w gablocie jak również na specjalnych blankietach umieszczonych w kruchcie.
  1. W następną niedzielę wesprzeć będzie można rodzinę Soubhi i Marline ze zniszczonego Aleppo w Syrii, którą opiekuje się nasza Parafia.
  1. Wszystkim Państwu rozpoczynającym czas wakacyjnego wypoczynku życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.