XV NIEDZIELA ZWYKŁA
16  LIPCA  2017

• W dniu dzisiejszym, jak każdego 16. – go dnia miesiąca po wieczornej Eucharystii modlić się będziemy przyzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II; wtedy także możliwość uczczenia relikwii Krwi świętego papieża.
  • W tym tygodniu obchodzić będziemy w liturgii:

– w czwartek –  bł. Czesława, prezbitera – wspomnienie

– w sobotę –  św. Marii Magdaleny – święto

• W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbierane będą do puszek ofiary na wsparcie akcji Caritas „Rodzina – rodzinie”, którą rozpoczęliśmy – jako parafia w ubiegłym miesiącu. Szczegóły podane zostaną w przyszłym tygodniu.
  • Wykaz wolnych intencji mszalnych w lipcu podany jest w gablocie.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.
  • Wszystkim Państwu udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.