TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA
100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
11 listopada 2018

1. W radości z 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy serdecznie na przygotowaną z tej okazji przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Piastowie inscenizację słowno – muzyczną BARWY MOJEJ OJCZYZNY. Jej początek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 13.00 (czyli ok. 13.50).
  1. 2.Dzisiaj także odbędzie się:
  2. – o godz. 15.30 katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania

– po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieżowe (salka)

1. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są specjalne kartki na których można napisać imiona naszych zmarłych, których wspominać będziemy przez cały rok w wypominkach. Kartki te składamy na ręce księży do końca listopada.
  1. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
  2. – w poniedziałek – św. Jozafata, biskupa i męczennika

– piątek – NMP Ostrobramską, Matkę Miłosierdzia. W tym też dniu, jak każdego 16–go dnia miesiąca, modlić się będziemy również przyzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II.

– w sobotę – św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę.

1. W poniedziałek,12.11, o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami ministrantów (kaplica).
  1. W piątek o godz. 19.30 zapraszamy młodzież i dorosłych na otwarte spotkania biblijne.
  1. W następną niedzielę:
  2. – o 15.30 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św.

– po Mszy św. wieczornej odbędzie się wspólne uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem – wszystkich serdecznie zapraszamy.

1. Ofiary składane za tydzień stanowić będą zbiórkę gospodarczą.
  1. Jest już dostępna księga intencji na rok 2019, są też wolne intencje mszalne w listopadzie i grudniu br. Wykaz wolnych intencji podany jest w gablocie.
  1. W ostatnim czasie odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Irena Jurek. W pokornej modlitwie polecajmy ją Bożemu miłosierdziu. „Wieczny odpoczynek…”